Oferowane pakiety - Legnicki Park Technologiczny LETIA S.A.

OFEROWANE PAKIETY 

Prestiżowy adres dla nowych przedsiębiorców w promocyjnej cenie już od 64,35 zł/miesięcznie. Wirtualne Biuro w kompleksie Letia Business Center wspiera rozwój przedsiębiorczości.

Prowadzenie własnej firmy wymaga przeanalizowania kilku czynników. Bez wątpienia do najważniejszych z nich należy siedziba firmy i koszty związane z jej prowadzeniem. Wirtualne Biuro to forma prowadzenia działalności gospodarczej pod adresem udostępnianym przez firmę zewnętrzną. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swój biznes, potrzebują wsparcia w jego rozwoju i prestiżowej siedziby. Zależy im jednak na utrzymaniu niskich kosztów.

LETIA BUSINESS CENTER w ramach usług Wirtualnego Biura oprócz adresu w samym centrum miasta, zapewnia pełny serwis biurowy, począwszy od odbierania korespondencji, poprzez udostępnienie nowoczesnych sal konferencyjnych, aż po porady księgowe, prawne oraz z zakresu marketingu. Wszystkie te usługi znacząco ułatwią pracę świeżo upieczonym przedsiębiorcom, dając im jednocześnie czas na to co naprawdę ważne w biznesie – koncentrację na tworzeniu pionierskich pomysłów i poszukiwanie nowych kontraktów.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WIRTUALNEGO BIURA>>>

Aktualny cennik usług Wirtualnego Biura obowiązuje od 1 lutego 2018r.